Halutessasi yhteyden hallitukseen, lähetä sähköpostia osoitteeseen hallitus@karinkiertajat.fi tai täytä palautelomake tästä.

Timo Lehtinen
Kommodori
Sähköposti: timolehtinen2009@hotmail.com
Puhelin: 050 354 1775

Peter Wirbergh
Varakommodori, katsastuspäällikkö, navigointijaosto
Sähköposti: peter.wirbergh@elisanet.fi
Puhelin: 0400 817839

 

Annica Lindblom
Sihteeri
Sähköposti: annica.lindblom@arlafoods.com

Puhelin: 040 5712804

Kari Silén
Taloudenhoitaja
Sähköposti: kari@silen.fi
Puhelin: 040 5014089

Tuomas Silen
Tiedottaja, nuorisojaosto
Sähköposti: tuomas@silen.fi
Puhelin: 044 0101474

Juhani Huovila
Satamakapteeni
Sähköposti: huovila@dlc.fi
Puhelin: 0400 410649

Thomas Ekström
Långön isäntä
Sähköposti: ekstrom.tumppi@gmail.com
Puhelin: 040 9692289

Tapio Virtanen
Veneilyjaosto, Långön isäntä
Sähköposti: virtanen.tapio@gmail.com
Puhelin: 0400 274353

Kaj Laaksonen
Veneilyjaosto, tiedottaja
Sähköposti: kaj.laaksonen@iki.fi
Puhelin: 045 2594464

Karri Salminen
Veneilyjaosto
Sähköposti: Gary.salminen@pp.inet.fi
Puhelin: 044 2583175

Toimihenkilöt

Sihteeri Annica Lindblom
annica.lindblom@arlafoods.com
040 5712804
Taloudenhoitaja Kari Silén
kari@silen.fi
040  5014089
Tiedottaja Kaj Laaksonen
kaj.laaksonen@iki.fi
045 2594464
Nuorisojaosto Tuomas Silén
tuomas@silen.fi
044 0101474
Veneilyjaosto Kaj Laaksonen
kaj.laaksonen@iki.fi
Karri Salminen
Gary.salminen@pp.inet.fi
Tapio Virtanen
virtanen.tapio@gmail.com
045 2594464

044 2583175

0400 274353

Navigaatiojaosto Peter Wirbergh
peter.wirbergh@elisanet.fi
0400 817839
Satamakapteeni Juhani Huovila 
huovila@dlc.fi
0400 410649
Långön isännät Thomas Ekström
ekstrom.tumppi@gmail.com
Tapio Virtanen
virtanen.tapio@gmail.com
040 9692289

0400 274353

Katsastus Peter Wirbergh
peter.wirbergh@elisanet.fi
0400 817839
Jori Saaristo
jori.saaristo@kolumbus.fi
044 9867380
Kari Hätälä
kari.hatala@nic.fi
0400 406768
Marko Laasonen
marco@marcomagia.fi
050 62480
Juha Mikkonen
juha.mikkonen@nic.fi
0400 426159
Sami Salli
sami.salli@tipico.fi
0400 882292
Karri Salminen
Gary.salminen@pp.inet.fi
044 2583175