Hallitus 2018

Halutessasi yhteyden hallitukseen, lähetä sähköpostia osoitteeseen hallitus@karinkiertajat.fi tai täytä palautelomake tästä.

Jorma Valve 
Kommodori
Sähköposti: jorma.valve@gmail.com
Puhelin:046-8772055
Peter Wirbergh
Varakommodori, katsastuspäällikkö
Sähköposti: peter.wirbergh@elisanet.fi
Puhelin: 0400-817839
 

Annica Lindblom 
Sihteeri
Sähköposti: annica.lindblom@arlafoods.com

Puhelin: 040-5712804

 
Kari Silén
Taloudenhoitaja
Sähköposti: kari@silen.fi
Puhelin: 040-5014089
Tuomas Silen
Tiedottaja, nuorisojaosto
Sähköposti: tuomas@silen.fi
Puhelin: 044-0101474

Juhani Huovila

Satamakapteeni
Sähköposti: huovila@dlc.fi
Puhelin: 0400-410649

Raimo Aarros
Långön isäntä
Sähköposti: sealotus35@gmail.com
Puhelin: 0400-434084
Monica Äijälä 
Huvitoimikunta
Sähköposti: monica.aijala@suniplan.fi
Puhelin: 040-5932600
 
Kaj Laaksonen
Purjehdusjaosto
Sähköposti: kaj.laaksonen@iki.fi
Puhelin: 045-2594464
 
Timo Lehtinen
Moottorivenejaosto
Sähköposti: timolehtinen2009@hotmail.com
Puhelin: 050 354 1775
   

Toimihenkilöt

Sihteeri: Annica Lindblom
annica.lindblom@arlafoods.com
040-5712804
Taloudenhoitaja: Kari Silén
kari@silen.fi
040-5014089
Tiedottaja: Tuomas Silén
tuomas@silen.fi
044-0101474
Nuorisojaosto: Tuomas Silén
tuomas@silen.fi
044-0101474
Huvitoimikunta: Monica Äijälä 
monica.aijala@suniplan.fi
040-5932600
Navigaatiojaosto: Ralf Klenberg
ralf.klenberg@onninen.fi
040-8464700
Satamakapteeni: Juhani Huovila 
huovila@dlc.fi
0400-410649
Purjehdusjaosto: Kaj Laaksonen
kaj.laaksonen@iki.fi
045-2594464
Moottorivenejaosto: Timo Lehtinen
timolehtinen2009@hotmail.com
050-3541775
     
Långön isäntä: Raimo Aarros
sealotus35@gmail.com
0400-434084
Långön rakennusvastaava: Martti Pöllänen  
Katsastusjaosto & katsastusmiehet: Peter Wirbergh
peter.wirbergh@elisanet.fi
0400-817839
  Jori Saaristo
jori.saaristo@kolumbus.fi
044-9867380
  Kari Hätälä
kari.hatala@nic.fi
0400-406768
  Marko Laasonen
marco@marcomagia.fi
050-62480
  Juha Mikkonen
juha.mikkonen@nic.fi
0400-426159
 

 Sami Salli

 0400-882292