Halutessasi yhteyden hallitukseen, lähetä sähköpostia osoitteeseen hallitus_at_karinkiertajat.fi tai täytä palautelomake tästä.

Peter Wirbergh
Kommodori, navigointijaosto
Sähköposti: peter.wirbergh@elisanet.fi
Puhelin: 0400 817839

 

Riitta Maatiala
Sihteeri
Sähköposti: maatiala@gmail.com

Puhelin: 040 7399 737

Kari Silén
Taloudenhoitaja
Sähköposti: kari@silen.fi
Puhelin: 040 5014089

Riku Lehto
Veneilyjaosto
Sähköposti: Riku.lehto@saunalahti.fi
Puhelin: 040 5000707

Jori Saaristo
Katsastusjaosto
Sähköposti: jori.saaristo@kolumbus.fi
Puhelin: 044 9867380

Thomas Ekström
Långön isäntä
Sähköposti: ekstrom.tumppi@gmail.com
Puhelin: 040 9692289

Tapio Virtanen
Veneilyjaosto
Sähköposti: virtanen.tapio@gmail.com
Puhelin: 0400 274353

Karri Salminen
Veneilyjaosto, huvitoimikunta, nuorisojaosto, Långön isäntä
Sähköposti: Gary.salminen@pp.inet.fi
Puhelin: 044 2583175

Timo Lahtinen

Långön isäntä
Sähköposti: timo.lahtinen@timokuva.fi
Puhelin: 040 718 7829

Toimihenkilöt

Sihteeri Riitta Maatiala
maatiala@gmail.com
040 7399 737
Taloudenhoitaja Kari Silén
kari@silen.fi
040  5014089
Nuorisojaosto Karri Salminen 044 2583175
Veneilyjaosto Karri Salminen
Gary.salminen@pp.inet.fi
Tapio Virtanen
virtanen.tapio@gmail.com
Riku Lehto
Riku.lehto@saunalahti.fi

044 2583175

0400 274353

040 5000707

Navigaatiojaosto Peter Wirbergh
peter.wirbergh@elisanet.fi
0400 817839
Huvitoimikunta Karri Salminen
Gary.salminen@pp.inet.fi
044 2583175
Långön isännät Thomas Ekström
ekstrom.tumppi@gmail.com
Karri Salminen
Gary.salminen@pp.inet.fi
Timo Lahtinen
timo.lahtinen@timokuva.fi
040 9692289

044 2583175

040 718 7829

Katsastus Peter Wirbergh
peter.wirbergh@elisanet.fi
0400 817839
Jori Saaristo
jori.saaristo@kolumbus.fi
044 9867380
Kari Hätälä
kari.hatala@nic.fi
0400 406768
Marko Laasonen
marco@marcomagia.fi
050 62480
Sami Salli
sami.salli@tipico.fi
0400 882292
Karri Salminen
Gary.salminen@pp.inet.fi
044 2583175