Halutessasi yhteyden hallitukseen, lähetä sähköpostia osoitteeseen hallitus_at_karinkiertajat.fi.

Peter Wirbergh
Kommodori, navigointijaosto
Sähköposti: peter.wirbergh@elisanet.fi
Puhelin: 0400 817839

 

Jukka Seppälä
Sihteeri
Sähköposti: jukkapekka.seppala@gmail.com

Puhelin: 0400 461 809

Kari Silén
Taloudenhoitaja
Sähköposti: kari@silen.fi
Puhelin: 040 5014089

Riku Lehto
Veneilyjaosto
Sähköposti: Riku.lehto@saunalahti.fi
Puhelin: 040 5000707

Kari Hätälä
Katsastusjaosto
Sähköposti: kari.hatala@nic.fi
Puhelin: 0400 406768

Börje Lindeman
Långön isäntä
Sähköposti: borje.lindeman@eke.fi
Puhelin: 0400 590103

Timo Lehtinen
Långön isäntä
Puhelin: 050 354 1775

Tomi Jussila

Tiedottaja
Sähköposti: tomi.jussila@gmail.com

Karri Salminen
Veneilyjaosto, huvitoimikunta, nuorisojaosto, Långön isäntä, Vara-kommodori
Sähköposti: karri.salminen82@gmail.com
Puhelin: 044 2583175

Thomas Ekström

Långön isäntä
Sähköposti: ekstrom.tumppi@gmail.com
Puhelin: 040 9692289

Toimihenkilöt

Sihteeri Jukka Seppälä
jukkapekka.seppala@gmail.com
0400 461 809
Taloudenhoitaja Kari Silén
kari@silen.fi
040  5014089
Tiedottaja Tomi Jussila
tomi.jussila@gmail.com
Nuorisojaosto Karri Salminen
karri.salminen82@gmail.com
044 2583175
Veneilyjaosto Karri Salminen
karri.salminen82@gmail.com
Tapio Virtanen
virtanen.tapio@gmail.com
Riku Lehto
Riku.lehto@saunalahti.fi

044 2583175

0400 274353

040 5000707

Navigaatiojaosto Peter Wirbergh
peter.wirbergh@elisanet.fi
0400 817839
Huvitoimikunta Karri Salminen
Gary.salminen@pp.inet.fi
044 2583175
Långön isännät

Thomas Ekström

Timo Lehtinen

Börje Lindeman

040 9692289

050 354 1775

0400 590103

Katsastus Kari Hätälä
kari.hatala@nic.fi
0400 406768