Halutessasi yhteyden hallitukseen, lähetä sähköpostia osoitteeseen hallitus_at_karinkiertajat.fi.

Peter Wirbergh
Kommodori, navigointijaosto, katsastusjaosto
Sähköposti: peter.wirbergh@elisanet.fi
Puhelin: 0400 817839
 
Jukka Seppälä
Sihteeri
Sähköposti: jukkapekka.seppala@gmail.com

Puhelin: 0400 461 809

Jorma Valve
Taloudenhoitaja
Sähköposti: jorma.valve@gmail.com
Puhelin: 046 877 2055
Riku Lehto
Veneilyjaosto
Sähköposti: Riku.lehto@saunalahti.fi
Puhelin: 040 5000707
Börje Lindeman
Långön isäntä
Sähköposti: borje.lindeman@eke.fi
Puhelin: 0400 590103
Pentti Ketonen
pentti.ketonen@icloud.com
Puhelin: 0400 426 182
Tomi Jussila

Tiedottaja
Sähköposti: tomi.jussila@gmail.com

Karri Salminen
Veneilyjaosto, huvitoimikunta, nuorisojaosto, Långön isäntä, Vara-kommodori
Sähköposti: karri.salminen82@gmail.com
Puhelin: 044 2583175
Thomas Ekström

Långön isäntä
Sähköposti: ekstrom.tumppi@gmail.com
Puhelin: 040 9692289